Яловичина сповнена смаку, а також є хорошим джерелом високоякісного білка, заліза та вітамінів групи В. Але це не просто інгредієнт для однієї страви – це широкий асортимент доступних сортів, від дорогого філейного стейка до набагато доступнішої грудинки, означає, що яловичина досить універсальна.
Породи, вирощені в Британії, такі як абердин-ангус, лонгхорн і герефорд, традиційно вважаються одними з найкращих у світі, але репутація інших преміальних порід, таких як вагю, що походить з Японії, все більше зростає. Більшість яловичих нарізок продаються у вже готовому вигляді, тож готувати їх досить легко.
Обирайте найкраще
Щоб обрати якісну яловичину, слід звертати увагу на колір (має бути червоним, без сірого або коричневого відтінку), запах (повинен бути свіжим та м’ясним, без неприємних запахів), мармуровість (більше жирних вкладень робить м’ясо ніжнішим і смачнішим) і текстуру (м’ясо повинно бути м’яким і соковитим). Також важливо питати продавця про походження м’яса і, можливо, перевіряти сертифікати якості.
Як зберігати
Яловичину слід зберігати в холодильнику при температурі нижче 4°C (39°F) в герметичній упаковці або герметичному контейнері, щоб запобігти контакту з повітрям і перешкодити розмноженню бактерій, і споживати протягом 3-4 днів, або заморожувати при -18°C (0°F) для подовшого зберігання, поклавши у вакуумний пакет або обгорнувши плівкою.