Бекон

image 2

Бекон – це свинина, яка була в’ялена одним з двох способів: сухим або мокрим. Його можна купити як у вигляді великого шматка, так і вже нарізаним слайсами. Сухе в’ялення (коли м’ясо натирають сіллю та ароматизаторами) є найкращим методом в’ялення. Мокрий спосіб передбачає занурення м’яса в розсіл із солі та води. Виробники часто додають розсіл у м’ясо, щоб збільшити його вагу та об’єм; бекон, приготований таким способом, стискається і виділяє каламутну жовту рідину, коли його готують, і не буде таким хрустким, як при сухому способі приготування.

Бекон продається як копчений, так і не копчений – останній називається “зеленим”, він блідіший і м’якший, ніж копчений. Розрізняють три види бекону: спинний (з корейки, найпісніший і найдорожчий), смугастий (з черева, найжирніший і часто найсмачніший шматок) і середній (спинний і смугастий бекон в одному шматку). До беконних шматків відносяться ошийок (з плеча), корейка (з передньої ноги свині) і окіст (з задньої ноги). Ніколи не їжте сире сало.

Обирайте найкраще

Для вибору якісного бекону слід звертати увагу на його колір, який повинен бути рожевим із легким мармурованим малюнком, а також на запах — він має бути приємним. Також варто враховувати марку виробника, яка має гарну репутацію щодо якості продукту.

Як зберігати

Щоб зберегти бекон, обгорніть його в папір для м’яса або плівку для їжі, а потім покладіть у холодильник. Це збереже його свіжість і запобігатиме неприємним запахам у вашому холодильнику.