Банан

image 5

Мабуть, найвідоміший і найпопулярніший тропічний фрукт, назва якого, ймовірно, походить від арабського та означає “палець”.

Існує багато різновидів, включаючи червоні банани (які мають жовто-рожеву шкірку і м’якоть) і маленькі цукрові банани, довжиною близько 7 сантиметрів.

Усі банани надзвичайно поживні, багаті на калій, рибофлавін, ніацин і клітковину, а швидкий заряд енергії, який дає високий рівень цукру, робить їх чудовим перекусом.

Обирайте найкраще

Щоб вибрати якісні банани, подивіться на їх шкірку: вона повинна бути без подряпин, гладка і без плям. Надто стиглі або недозрілі банани можуть бути менш смачними. Також важливо перевірити, чи немає ознак гнилі або зіпсованості на кінчиках.

Як зберігати

Банани краще зберігати в сухому і прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів та інших фруктів, що виділяють етилен. Якщо вони зелені, то краще тримати їх при кімнатній температурі, щоб дозрівали. Якщо банани вже дозрілі, то їх можна помістити в холодильник, що затримає їхнє дозрівання. Не відривайте банан від інших до моменту вживання.