Яблуко

apple

Яблука, вирощені в регіонах з помірним кліматом, є одними з найбільш широко культивованих фруктів. Існує понад 7 000 сортів.

Кольори варіюються від червоного до жовтого і зеленого, але всі сорти відносяться до однієї з двох категорій: їстівні, які також іноді називають десертними яблуками, або кулінарні, причому останні мають більш терпкий смак, що обумовлено високим вмістом яблучної кислоти. Текстура може бути дуже хрусткою і соковитою або більш м’якою, залежно від сорту.

Всі яблука є хорошим джерелом вітамінів А і С, а також клітковини.

Обирайте найкраще

Для вибору найкращих яблук зверніть увагу на їх зовнішній вигляд: оберіть яблука без подряпин, з яскравою рівномірною шкіркою. Щільність має бути однаковою, але вони не повинні бути занадто тверді. Віддавайте перевагу яблукам, що мають свіжий приємний аромат та трохи тяжіють в руці.

Як зберігати

Яблука краще зберігати в прохолодному та вологому місці, наприклад, у холодильнику при температурі близько 1-4°C та високій вологості. Не лишайте поруч з овочами, які виділяють етилен (газ, що сприяє дозріванню), щоб уникнути зайвого швидкого дозрівання яблук. Також можна використовувати сітчасті кошики, які дозволяють повітрю добре циркулювати.