Італійський десерт Забайоне

top view delicious tiramisu assortment

Забальоне або Забайоне – один з класичних італійських десертів. Подібно до заварного крему, але без молока, Забайоне – це простий і ароматний десерт, який потребує дуже мало часу на приготування і може стати десертом, який ви можете запропонувати своїм гостям, коли вечірка вже майже почалася. Все, що вам знадобиться – це яєчні жовтки, вино Марсала, цукор і, за бажанням, яєчний білок. Якщо ви не знаєте, що робити з вином Марсала, яке завалялося у вашій шафі, це чудовий рецепт, який допоможе вам знайти йому гарне застосування. Подавайте Забайоне в індивідуальних чашках і прикрасьте його улюбленими фруктами, наприклад, свіжими ягодами або персиками, а також печивом Дамський пальчик.

Забайоне дуже популярний в районах з високим рівнем італійської імміграції, як, наприклад, у багатьох частинах cходу Сполучених Штатів, а також у країнах Південної Америки, таких як Аргентина та Уругвай. Цей десерт має багато шанувальників по всьому світу і подібний рецепт приготування прижився в багатьох країнах, але з використанням місцевих інгредієнтів і традицій, наприклад: французький Сабайон або інші солодкі напої на основі алкоголю і яєць, такі як Гоголь-моголь, іспанський Кокіто або нідерландський Адвокат. Якщо ви ніколи не куштували вино Марсала, очікуйте від цього сицилійського вина солодкий ванільно-горіховий смак. Купуйте вино хорошої якості.

Рецепт

Кухня: Італійська
Порції:

4

Підготовка:

15

хвилин
Приготування:

15

хвилин
Всього:

30

хвилин

Для цього рецепта вам знадобиться пароварка, щоб дбайливо приготувати яєчний крем, не збиваючи його. Якщо у вас немає пароварки, вам просто знадобляться дві каструлі, одна велика і одна середня, яка може легко вміститися всередині більшої. Налийте один-два сантиметри води і варіть яєчну суміш у меншій каструлі. Вуаля! Не потрібно витрачати гроші на справжню пароварку, якщо тільки ви не плануєте часто використовувати цей спосіб приготування.

Інгредієнти

  • 6 великих яєчних жовтків

  • 120 г цукру

  • 18 столових ложок вина Марсала (приблизно одна склянка та 2 столові ложки)

  • Додатково: 1 великий яєчний білок, добре збитий

Кроки, щоб приготувати це

  • Зберіть інгредієнти.
  • Збийте жовтки з цукром, поки суміш не стане блідо-жовтого кольору, що наближається до білого.
  • Потім додайте Марсалу і варіть в пароварці.
  • Не доводьте до кипіння, зніміть з вогню, як тільки маса загусне.
  • Коли маса охолоне до ледь теплого стану, ви можете, за бажанням, додати яєчний білок, добре збитий.